Akcijas noteikumi

DUBULTPRIEKS - pērc jebkuras optiskās brilles un saņem dāvanā zīmola Metropole ietvaru otram briļļu pasūtījumam (pirmā briļļu ietvara summas vērtībā)!

Akcija notiek visos Metropole, Metropole Outlet salonos, kā arī Metropole Lonia, un metropoleoptika.lv e-veikalā no 29. aprīļa līdz 9. jūnijam.

Pasūtot jebkuras optiskās brilles (veicot pilnu briļļu pasūtījumu - briļļu ietvars, lēcas, meistara darbs), klientam tiek izsniegts KUPONS ar unikālu kodu.

Šo kuponu var izmantot ikviens – gan pats klients savām otrajām brillēm, gan kuponu atdot jebkuram citam cilvēkam - kādam no ģimenes locekļiem, draugiem vai radiem.

Apmaiņā pret kuponu, saņem 100% atlaidi zīmola Metropole ietvaram, kas iekļaujas pirmā briļļu ietvara summas vērtībā ar noteikumu, ka arī otram komplektam tiek veikts PILNS BRIĻĻU PASŪTĪJUMS (ietvars, lēcas, meistara darbs).

Pērkot brilles e-veikalā metropoleoptika.lv ar piegādi uz mājām vai pakomātu, kupons tiks nosūtīts kopā ar pasūtītajām brillēm. Taču, lai izmantotu kuponu un saņemtu dāvanā Metropole ietvaru otram briļļu pasūtījumam, kupona atprečošana iespējama tikai uz vietas optikas salonos.

Pie otrā briļļu pasūtījuma, kurā saņemts dāvanā Metropole ietvars, atkārtoti kupons vairs netiks izsniegts.

Kupona derīguma termiņš – 2024. gada 14. jūlijs.

Akcija nesummējas ar citām akcijām un atlaižu piedāvājumiem.