Produkti Kontaktlēcas Toriskās kontaktlēcas

Toriskās kontaktlēcas

  • Kontaktlēcu materiāls
  • Bāzes rādiuss (B.C.)
  • Zīmols
  • Ražotājs
  • Kontaktlēcu materiāls
  • Bāzes rādiuss (B.C.)
  • Zīmols
  • Ražotājs
30 lēcas
€ 31.15
Apskatīt
30 lēcas
€ 40.85
Apskatīt
Bausch&Lomb
Soflens Toric
6 lēcas
€ 48.40
Apskatīt
3 lēcas
€ 19.95
Apskatīt
6 lēcas
€ 39.90
Apskatīt
Bausch&Lomb
PureVision 2HD Toric
6 lēcas
€ 54.65
Apskatīt
3 lēcas
€ 24.20
Apskatīt
6 lēcas
€ 49.70
Apskatīt
30 lēcas
€ 45.00
Apskatīt
3 lēcas
€ 33.45
Apskatīt
Cooper vision
Biofinity Toric
3 lēcas
€ 35.50
Apskatīt

Toriskās kontaktlēcas astigmātisma koriģēšanai

Astigmātisms ir redzes nepilnība, kad radzenes forma ir vairāk iegarena, nevis apaļa, tādējādi optiskā jauda radzenes centrā atšķiras no perifērijas. Astigmātisma koriģēšanai ir iespējamas vairākas opcijas un viena no tām – torisko kontaktlēcu lietošana.

Torisko kontaktlēcu mērķis

Toriskās kontaktlēcas koriģē acs optisko sistēmu, lai attēls veidotos precīzi uz tīklenes, tādā veidā nodrošinot ļoti skaidru redzi bez jebkādiem izkropļojumiem. Astigmātisms var būt gan iedzimts, gan arī iegūts dzīves laikā, piemēram, acs traumas rezultātā. Šo acs nepilnību ir būtiski diagnosticēt savlaicīgi, jo tās ietekmē samazinās redzes asums, ko var pavadīt slikta pašsajūta – reiboņi, izteikts nogurums un galvassāpes. 

Savukārt, lai iegādātos toriskās lēcas, vispirms ir nepieciešama redzes eksperta konsultācija. Vizītes laikā, izvērtējot redzes asumu un vispārējo acs veselības stāvokli, tiek noteikti 3 galvenie parametri – sfēra jeb stiprums, ass (grādos) un cilindrs –, pēc kuriem vadoties, katram individuāli tiek izrakstītas vispiemērotākās kontaktlēcas. 

Astigmātisma koriģēšanas iespējas

Astigmātisma koriģēšanai var nēsāt arī brilles ar cilindriskajām lēcām. Savukārt, ja esi izvēlējies kontaktlēcas un astigmātisms ir vieglas pakāpes – cilindrs līdz aptuveni 2,75 dioptrijām, to ir iespējams koriģēt ar mīkstajām kontaktlēcām. Taču augstas pakāpes astigmātisma gadījumā labāk izvēlēties cietās gāzu caurlaicīgās lēcas.

Ir iespējams iegādāties mēneša vai vienas dienas astigmātisma lēcas. Pirmajā gadījumā tās ir paredzētas tikai dienas režīma lietošanai. Līdz ar to ir jāievēro kontaktlēcu kopšanas pamatprincipi – ik vakaru tās ir jāizņem no acīm un uz nakti jāievieto speciālajā konteinerā ar kontaktlēcu šķīdumu. Ja tas šķiet pārāk apgrūtinoši, var izvēlēties otru redzes korekcijas veidu, lietojot vienas dienas astigmātisma kontaktlēcas. Vakarā toriskās kontaktlēcas jāizņem no acīm, bet nākamā diena ir jāsāk ar pilnīgi jaunu pāri.

Toriskās kontaktlēcas ir iespējams iegādāties arī METROPOLE optikas salonos – klātienē vai internetā. Mūsu atsaucīgie speciālisti un kompetentie redzes eksperti palīdzēs izvēlēties vispiemērotākās astigmātisma kontaktlēcas un to kopšanas šķidrumu – atbilstoši Tavām vajadzībām un iespējām!