Produkti Kontaktlēcas Krāsainās kontaktlēcas

Krāsainās kontaktlēcas

  • Kontaktlēcu krāsa
  • Kontaktlēcu materiāls
  • Zīmols
  • Ražotājs
  • Kontaktlēcu krāsa
  • Kontaktlēcu materiāls
  • Zīmols
  • Ražotājs
2 lēcas
€ 24.60
Apskatīt
2 lēcas
€ 20.90
Apskatīt
ClearLab
Clearcolor
2 lēcas
€ 17.90
Apskatīt
10 lēcas
€ 19.90
Apskatīt
ADORE Eyemed
ADORE GIORNO Daily
1 + 1 lēcas
€ 4.20
Apskatīt
ClearLab
Clearcolor 1-day
2 lēcas
€ 3.20
Apskatīt
ADORE Eyemed
Adore
1 + 1 lēcas
€ 27.90
Apskatīt

Krāsainās lēcas – redzes korekcijas palīglīdzeklis un stilīgs aksesuārs

Arvien populārākas kļūst tieši krāsainās kontaktlēcas, kas sniedz iespēju nomainīt acu krāsu, izceļ skatienu, un ir lieliski piemērotas arī kādam tematiskajam pasākumam. Šāda veida lēcas ir pieejamas ar un bez dioptrijām. Tas nozīmē, ka tās būs vienlīdz piemērotas kā cilvēkiem bez redzes problēmām, tā arī tiem, kuriem ikdienā ir nepieciešama optiskā korekcija.

Kontaktlēcu veidi un kopšana  

Ja vēlies iegādāties krāsainās lēcas, būs nepieciešama redzes eksperta – optometrista – izrakstīta recepte. Savukārt drošai kontaktlēcu nēsāšanai un acu veselības saglabāšanai ir svarīgi ievērot visus kopšanas nosacījumus.

Ir iespējams iegādāties trīs veidu krāsainās kontaktlēcas – vienas dienas, viena mēneša vai trīs mēnešu lietošanai. Izvēloties mēneša kontaktlēcas, komplektā obligāti jāiegādājas arī to kopšanas šķīdums, kas tās dezinficēs un notīrīs, atbrīvojot no nosēdumiem, putekļiem un baktērijām, kas dienas laikā uzkrājas uz lēcu virsmas. Mēneša kontaktlēcas iesakām izvēlēties tad, ja vēlies ikdienā mainīt savu acu krāsas toni, taču svarīgi atcerēties, ka katrs cilvēks ir unikāls un nav iespējams precīzi noteikt kādu toni veidos Tava acu krāsa kopā ar kontaktlēcu, vai iegūsi precīzi tādu pašu acu krāsu, kāda ir norādīta uz kontaktlēcu iepakojuma. 

Vienas dienas krāsainās lēcas būs optimāls variants tad, ja tās ir nepieciešamas tikai kādam konkrētam gadījumam vai pasākumam, piemēram, tematiskajai ballītei un vēlies paspilgtināt savu acu krāsas toni. Šādām lēcām nav nepieciešama papildu kopšana. 

Krāsaino kontaktlēcu piedāvājums – plašs un daudzveidīgs

Krāsainas lēcas akcentē skatienu un vienlaikus ir arī gaumīgs aksesuārs. Tās pieejamas plašā klāstā, dažādos krāsu toņos un to nokrāsās – brūnā, zaļā, zilā, tirkīzzilā, pelēkā, violetā un vēl daudz citos. Savukārt īpašākiem notikumiem var izvēlēties tā saucamās “crazy” kontaktlēcas, ar kurām pavisam noteikti nepaliksi nepamanīts. Melnas, baltas vai tādas lēcas, kas vizuāli izmaina zīlītes formu un izskatu, ir tikai daļa no daudzveidīgā piedāvājuma. Šāda tipa lēcas krāsainās ir pieejamas ar un bez dioptrijām. Tātad krāsainās lēcas ne tikai koriģē redzi, bet vienlaikus ir lietojamas arī kā stilīgs aksesuārs.

Vienas dienas un mēneša kontaktlēcas daudzveidīgā klāstā pieejamas METROPOLE optikas salonos – klātienē visā Latvijā un mūsu internetveikalā. Mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties Tavām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko risinājumu!