Produkti Kontaktlēcas Multifokālās kontaktlēcas

Multifokālās kontaktlēcas

  • Zīmols
  • Kontaktlēcu materiāls
  • Bāzes rādiuss (B.C.)
  • Ražotājs
  • Zīmols
  • Kontaktlēcu materiāls
  • Bāzes rādiuss (B.C.)
  • Ražotājs
Bausch&Lomb
Soflens Multifocal
6 lēcas
€ 48.40
Apskatīt
Cooper vision
Proclear Multifocal
3 lēcas
€ 34.85
Apskatīt
Cooper vision
Biofinity Multifocal
3 lēcas
€ 41.76 € 49.02
Apskatīt
3 lēcas
€ 32.75
Apskatīt

Multifokālās kontaktlēcas – redzes korekcijai gan tuvumā, gan tālumā

Mūsdienās tiek piedāvāti dažādi redzes korekcijas veidi atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām un prasībām. Viens no tādiem ir multifokālās lēcas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama vienlaicīga redzes korekcija gan tuvumā, gan arī tālumā. Turpinājumā uzzini vairāk par šīm kontaktlēcām un to pareizu kopšanu!

Vispirms – vizīte pie speciālista

Lai iegādātos multifokālās kontaktlēcas, vispirms ir nepieciešama redzes eksperta – optometrista vai acu ārsta – izrakstīta recepte. Vizītes laikā tiek veikta ne vien redzes pārbaude, bet arī kontaktlēcu piemērīšana. Tā speciālists, objektīvi izvērtējot situāciju un vispārējo acs veselības stāvokli, spēs piemeklēt visoptimālāko risinājumu atbilstoši Tavām vēlmēm un vajadzībām.

Multifokālās (progresīvās) briļļu lēcas ir redzes korekcijas opcija gadījumā, ja kontaktlēcu lietošana šķiet pārāk apgrūtinoša un laikietilpīga. Taču arī tādā gadījumā vispirms būs jādodas uz vizīti pie redzes eksperta, kurš izrakstīs atbilstošu briļļu recepti. 

Kādos gadījumos ir nepieciešamas šāda tipa kontatklēcas?

Pamatā multifokālās (progresīvās) kontaktlēcas ir nepieciešamas tiem cilvēkiem, kas cieš no presbiopijas jeb vecuma tālredzības (redzes pasliktināšanās). Lai arī presbiopija netiek uzskatīta par slimību, bet gan par fizioloģiskām izmaiņām acī, kas saistītas ar samazinātu lēcas elastību un acs muskuļu spēku, tā visai būtiski ietekmē kopējo dzīves kvalitāti.

Ir pieejamas gan mēneša, gan pagarinātās lietošanas kontaktlēcas, kas nozīmē, ka ar tām drīkst doties gulēt un nepārtraukti lietot līdz pat 30 diennaktīm. Lai izvairītos no diskomforta un infekcijas slimībām, ir rūpīgi jāievēro to pareiza kopšana un dezinficēšana ar speciālo kontaktlēcu šķīdumu. Svarīgi ir atcerēties, ka ar tām nedrīkst doties pirtī, dušā, vannā, kā arī peldēties baseinā un atklātās ūdenstilpēs.

Lēcas nav atļauts lietot akūta acs plakstiņu, hronisku acs priekšējo daļu slimību (piemēram, augsts acu spiediens, herpes infekcija), kā arī alerģisku reakciju gadījumā.

Multifokālās kontaktlēcas ir paredzētas tuvredzības un tālredzības koriģēšanai. Šāda tipa lēcas iespējams iegādāties mūsu internetveikalā vai klātienē  – METROPOLE optikas