Produkti Aksesuāri Briļļu kopšanas līdzekļi

Briļļu kopšanas līdzekļi

  • Cena
  • Cena

Briļļu kopšanas līdzekļi – kvalitātes un ilgmūžības saglabāšanai

Viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem, lai iespējami paildzinātu briļļu kalpošanas ilgumu, saglabājot to kvalitāti nemainīgi augstu, ir to pareiza un regulāra kopšana, kas ir ātri un vienkārši paveicama pat vissteidzīgākajiem.

Priekšnosacījumi briļļu kopšanā

Briļļu optiskās lēcas ir nepieciešams tīrīt regulāri – arī tad, ja uz tām nav redzami traipi vai kādi citi netīrumi. To kopšanā nedrīkst izmantot abrazīvus materiālus, piemēram, papīra salveti, kas lēcā var radīt mikroskrāpējumus, to neatgriezeniski sabojājot. 

Savukārt, ja lēcas ir vien nedaudz netīras, atkal mirdzošas tās palīdzēs padarīt mikrošķiedras lupatiņa. Tomēr rūpīgākai tīrīšanai ir jāizvēlas speciālie briļļu kopšanas līdzekļi – vislabāk tādi, kas satur pēc iespējas mazāk spirta, lai nesabojātu optisko lēcu dzidrināto pārklājumu. 

Lai brilles saglabātu nemainīgi mirdzošas, aicinām ievērot 3 būtiskus pamatnosacījumus:

  1. noskalo brilles ar remdenu ūdeni, tādā veidā atbrīvojot tās no smilšu graudiņiem, putekļiem un citiem netīrumiem;
  2. uzpūt uz brillēm kopšanas līdzekli (neaizmirsti notīrīt arī pašu briļļu ietvaru);
  3. tīrīšanai izmanto mikrošķiedras lupatiņu. 

Populārākie briļļu kopšanas līdzekļi ir speciālie šķīdumi, mikrošķiedras lupatiņas, mitrās salvetes un vēl citi. 

Optikas salonos METROPOLE un mūsu internetveikalā ir pieejami kvalitatīvi briļļu kopšanas līdzekļi daudzveidīgā klāstā. Mūsu zinošie un atsaucīgie speciālisti, ņemot vērā individuālās vēlmes un vajadzības, spēs rast visoptimālāko risinājumu Tavu briļļu kvalitātes un ilgmūžības saglabāšanai!