Produkti Kontaktlēcas Mitrinošie pilieni

Mitrinošie pilieni

  • Cena
  • Cena

Acu pilieni – acu komfortam un veselībai

Acu kairinājumu, sausuma sajūtu, redzes miglošanos un vēl citas diskomfortu raisošas izjūtas var radīt vairāki faktori. Piemēram, ilgstoša viedierīču lietošana, darbs pie datora, dažādas infekcijas slimības, atsevišķu medikamentu lietošana vai alerģiska reakcija. Pilieni acīm šīs nepatīkamās sajūtas iespējams var novērst vien pāris minūšu laikā. 

Kā izvēlēties piemērotākos acu pilienus?

Ir pieejami daudz un dažādi bezrecepšu acu pilieni, tomēr pirms tos iegādāties, jākonsultējas, piemēram, ar optikas salona speciālistiem vai redzes ekspertiem – optometristu vai acu ārstu – īpaši tad, ja acu un/vai redzes diskomforts tiek piedzīvots regulāri.

Iegādājoties acu pilienus, aicinām ņemt vērā: 

  • konkrēto problēmu. Tā kā acu pilieni tiek piedāvāti ļoti plašā klāstā, pēc iespējas detalizētāk speciālistam apraksti savas izjūtas, kā arī mini periodu, cik ilgi izjūti diskomfortu;
  • pilienu lietošanas nosacījumus. Pievērs uzmanību acu pilienu lietošanai, īpaši tad, ja tie acīs jāpilina regulāri, ievērojot noteiktu laika intervālu. Nelieto pilienus pēc to derīguma termiņa!
  • pilienu saderību ar citiem redzes korekcijas palīglīdzekļiem. Ja ikdienā nēsā kontaktlēcas, iegādājoties pilienus, pārliecinies, ka tie ir saderīgi ar Tevis izvēlētajām lēcām. 

Labākie acu pilieni būs tādi, kas ir piemēroti tieši Tavām acīm un nerada papildu kairinājumu, tāpēc ir vērts ielūkoties to sastāvā, lai pārliecinātos, ka tie nesatur vielas, kas Tev var izraisīt alerģisku reakciju. 

Pilieni dažādām acu veselības problēmām 

Acu pilieni sausām acīm ir paredzēti optimālai mitruma līmeņa uzturēšanai. Mitrinošie acu pilieni un acu pilieni nogurušām acīm ir pieejami plašā klāstā arī pie mums – METROPOLE optikas salonos. 

Acu pilieni sarkanām acīm ar izteiktu sausuma sajūtu tiek dēvēti par mākslīgajām asarām. Tie mazina berzi starp radzeni un plakstiņu. Ieteicams izvēlēties pilienus, kas nesatur konservantus, jo tie ir saudzīgāki un nerada blaknes. 

Dažādu ražotāju acu pilieni daudzveidīgā klāstā ir pieejami METROPOLE optikas salonos. Tos ir iespējams iegādāties klātienē un internetveikalā. Taču pirms tam iesakām konsultēties ar mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem speciālistiem – ar patiesām rūpēm par Tavu acu veselību!