Produkti Kontaktlēcas Kontaktlēcu kopšanas līdzekļi

Kontaktlēcu kopšanas līdzekļi

  • Cena
  • Tilpums
  • Ražotājs
  • Cena
  • Tilpums
  • Ražotājs
Bausch&Lomb
Boston Cleaner
€ 9.90
Ielikt grozā
Bausch&Lomb
Boston SIMPLUS
€ 13.95
Ielikt grozā
Bausch&Lomb
Bio true 300ml
€ 14.95
Ielikt grozā
Bausch&Lomb
Bio true 100ml
€ 6.95
Ielikt grozā
Bausch&Lomb
ReNu MPS 100ml
€ 4.95
Ielikt grozā
1 2

Kontaktlēcu šķīdums – acu veselībai un labsajūtai

Nēsājot kontaktlēcas, ļoti svarīgi ir rūpēties par to pareizu kopšanu, lai izvairītos no diskomforta un dažādām acs infekcijas slimībām. Kopā ar kontaktlēcām obligāti ir jāiegādājas arī to kopšanas līdzekis. Par labāko lēcu un kopšanas līdzekļa saderību var vaicāt arī optikas salona speciālistiem. 

Kontaktlēcu kopšana – kādēļ tik svarīga?

Dienas laikā uz kontaktlēcu virsmas uzkrājas dažādi putekļi, olbaltumvielu nosēdumi un citi nevēlami mikroorganismi, kas var sakairināt acis un pasliktināt redzamību. Ja lieto mīkstās kontaktlēcas, vakarā tās ir jāizņem no acīm un jāievieto speciālā konteinerā ar kopšanas līdzekli. Kontaktlēcu šķidrums saglabā optimālo mitruma līmeni kontaktlēcas virsmā un neitralizē baktērijas. Lēcu kopšanas šķīdums ir obligāta nepieciešamība ikvienam, kurš par redzes korekcijas palīglīdzekli ir izvēlējies kontaktlēcas.

Gadījumā, ja nēsā cietās, krāsainās vai pagarinātās lietošanas lēcas, arī par tām ir jārūpējas tikpat pienācīgi. Pagarinātās lietošanas kontaktlēcas ir ieteicams vismaz reizi nedēļā izņemt no acīm un rūpīgi notīrīt, uz nakti tās atstājot šķīdumā. Vienīgais izņēmums, kam nav nepieciešams kontaktlēcu šķīdums, ir vienas dienas lēcas. 

Iesakām pievērst uzmanību kopšanas līdzekļa derīguma termiņam, kas norādīts uz tā iepakojuma. Lai saglabātu acu veselību un kontaktlēcu kvalitāti, to nevajadzētu izmantot pēc noteiktā laika. Visbiežāk kopšanas līdzeklis ir jāizlieto 3 mēnešu laikā no pudeles atvēršanas brīža. 

Kontatklēcu šķidrums ir nepieciešams acu veselības saglabāšanai un lēcu kopšanai. Kontaktlēcu kopšanas līdzekļi plašā klāstā ir pieejami arī optikas salonos METROPOLE. 

Mūsu atsaucīgie un zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties tādu šķīdumu, kam ir vislabākā saderība ar Tevis izvēlētajām kontaktlēcām!