PIEGĀDE

Metropoleoptika.lv piedāvā plašas iespējas briļļu, konktaktlēcu un to aksesuāru piegādei visā Latvijā un pat aiz tās robežām. Apskati e-veikala piedāvājumus, saliec grozā visu ko sirds un acis kāro un izvēlies sev ērtāko piegādes veidu, norādot vai tas ir Rīgas vai Latvijas robežās, vai citur Pasaulē!

IZŅEMŠANA SALONĀ

Ja atrodies kādā no Latvijas pilsētām, kura var lepoties ar savu Metropole optikas salonu, vienmēr būsi laipni gaidīts mūs apciemot arī klātienē – sagaidīsim ar smaidu, sapucēsim Tavas brilles, uzcienāsim ar kafiju un sniegsim padomus pareizai briļļu un kontaktlēcu piemeklēšanai un lietošanai, kā arī jebkuru e-veikalā pasūtīto preču saņemšana kādā no 40 Metropole optikas saloniem ir  BEZ MAKSAS.

Metropole salonos vari saņemt gan iepriekš apmaksātus pasūtījumus, gan arī norēķināties par tiem uz vietas ar skaidru naudu vai bankas karti.

Salonu adreses un darba laiki

Ja pasūtītās preces ir pieejamas izvēlētajā salonā, pasūtījums būs gatavs saņemšanai tās pašas dienas laikā (izvēlētā salona darba laika ietvaros).
Ja preces pieejamas citos Metropole optikas salonos vai noliktavās, pasūtījums tiek piegādāts 2-3 darba dienu laikā.

Neapmaksātu pasūtījumu glabāšanas laiks ir 5 darba dienas.

Kā arī, pasūtot e-veikalā pilnu optisko briļļu pasūtījumu (ietvaru + briļļu lēcas), briļļu lēcu izvēlnes beigās būs aicinājums ierasties uz kādu no Metropole optikas saloniem, lai veiktu vajadzīgos mērījumus un briļļu lēcas būtu precīzāk pielāgotas konkrētā briļļu lietotāja ietvara pozīcijai, sejas parametriem un ikdienas briļļu lietošanas paradumiem.

Pēc tam, kad būsi izvēlējies salonu individuālajiem optisko briļļu mērījumiem un noformējis briļļu pasūtījumu e-veikalā, tāpat būs iespēja izvēlēties kādu no citiem piegādes veidiem, uz kuru piegādāsim jau izgatavotās optiskās brilles.
Optisko briļļu izgatavošana ir līdz 10 darba dienām, atkarībā no izvēlētajām briļļu lēcām un to pieejamības Metropole noliktavās.

 

IZŅEMŠANA SALONĀ - ZEISS VISION CENTER

Ja vēlies mūs apciemot klātienē, un tomēr Metropole optikas saloni nesanāk pa ceļam, iespējams tuvāks un ērtāks būs kāds no 2 sadraudzības optikas saloniem Zeiss Vision Center, kas atrodas Rīgā - t/c Spice (Lielirbes iela 29) un t/c Akropole Alfa (Brīvības gatve 372).

Informācija par Zeiss Vision Center un salonu darba laiki

Jebkuru e-veikalā pasūtīto preču saņemšana Zeiss Vision Center optikas salonos ir BEZ MAKSAS.

Salonos vari saņemt gan iepriekš apmaksātus pasūtījumus, gan arī norēķināties par tiem uz vietas ar skaidru naudu vai bankas karti.

Ja pasūtītās preces ir pieejamas izvēlētajā salonā, pasūtījums būs gatavs saņemšanai tās pašas dienas laikā (izvēlētā salona darba laika ietvaros).
Ja preces pieejamas citos optikas salonos vai Metropole noliktavās, pasūtījums tiek piegādāts 2-3 darba dienu laikā.

Neapmaksātu pasūtījumu glabāšanas laiks ir 5 darba dienas.
 

OMNIVA PAKOMĀTI

Ja pasūtījums ir vismaz 15 eur vērtībā, to BEZ MAKSAS piegādāsim un kādu no >350 Omniva pakomātiem VISĀ LATVIJĀ.
Pasūtījumam, kas mazāks par 15 eur, tiek piemērota piegādes maksa 3 eur.

Piegādes laiks ir 2-3 darba dienas, ja pasūtītā prece ir uz vietas Metropole noliktavās.
Tiklīdz pasūtījums ir gatavs saņemšanai, saņemsi īsziņu ar sešciparu durvju kodu, kas būs jāievada Omniva pakomātā pie pasūtījuma saņemšanas.

Piegāde uz Omniva pakomātu tiek veikta tikai pasūtījumiem ar priekšapmaksu.

Uzglabāšanas laiks Omniva pakomātā ir 7 kalendārās dienas, tāpēc aicinām savus pasūtījumus izņemt laicīgi.
 

LATVIJAS PASTA PAKOMĀTI

Ja pasūtījums ir vismaz 15 eur vērtībā, to BEZ MAKSAS piegādāsim un kādu no >250 Latvijas Pasta pakomātiem VISĀ LATVIJĀ.
Pasūtījumam, kas mazāks par 15 eur, tiek piemērota piegādes maksa 3 eur.

Piegādes laiks ir 2-3 darba dienas, ja pasūtītā prece ir uz vietas Metropole noliktavās.
Tiklīdz pasūtījums ir gatavs saņemšanai, saņemsi īsziņu ar kodu, kas būs jāievada Latvijas Pasta pakomātā pie pasūtījuma saņemšanas.

Piegāde uz Latvijas Pasta pakomātu tiek veikta tikai pasūtījumiem ar priekšapmaksu.

Uzglabāšanas laiks Latvijas Pasta pakomātā ir līdz 7 dienām, tāpēc aicinām savus pasūtījumus izņemt laicīgi.
 

LATVIJAS PASTA NODAĻA

Ja pasūtījums ir vismaz 15 eur vērtībā, to BEZ MAKSAS piegādāsim un kādu no >160 Latvijas Pasta nodaļām VISĀ LATVIJĀ.
Pasūtījumam, kas mazāks par 15 eur, tiek piemērota piegādes maksa 3 eur.

Piegādes laiks ir 2-3 darba dienas, ja pasūtītā prece ir uz vietas Metropole noliktavās.
Tiklīdz pasūtījums ir gatavs saņemšanai, saņemsi īsziņu ar sūtījuma numuru, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu jāuzrāda pasta nodaļas darbiniekam.

Piegāde uz Latvijas Pasta nodaļu tiek veikta tikai pasūtījumiem ar priekšapmaksu.

Uzglabāšanas laiks Latvijas Pasta nodaļā ir 10 kalendārās dienas, tāpēc aicinām savus pasūtījumus izņemt laicīgi.
 

CIRCLE K

Ja pasūtījums ir vismaz 15 eur vērtībā, to BEZ MAKSAS piegādāsim un kādu no >40 Circle K degvielas uzpildes stacijām VISĀ LATVIJĀ.
Pasūtījumam, kas mazāks par 15 eur, tiek piemērota piegādes maksa 3 eur.

Piegādes laiks ir 2-3 darba dienas, ja pasūtītā prece ir uz vietas Metropole noliktavās.
Tiklīdz pasūtījums ir gatavs saņemšanai, saņemsi īsziņu ar pieczīmju ID kodu, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu jāuzrāda Circle K darbiniekam.

Piegāde uz Circle K tiek veikta tikai pasūtījumiem ar priekšapmaksu.

Uzglabāšanas laiks Circle K ir 10 kalendārās dienas, tāpēc aicinām savus pasūtījumus izņemt laicīgi.

 

AR KURJERU

Ja vēlies savu pasūtījumu saņemt mājās, darba vietā vai jebkurā citā adresē, kur kurjers Tevi varētu noķert, pasūtījumus vismaz 15 eur vērtībā piegādāsim BEZ MAKSAS uz Tevis izvēlēto adresi VISĀ LATVIJĀ.
Pasūtījumam, kas mazāks par 15 eur, tiek piemērota piegādes maksa 3 eur.

Ar DPD kurjeru iespējams saņemt gan iepriekš apmaksātus pasūtījumus, gan arī norēķināties pie kurjera ar bankas karti.

DPD kurjers piegādi veic 2-3 darba dienu laikā, ja prece ir uz vietas Metropole noliktavās.

Piegādes rītā saņemsi īsziņu un epastu no DPD ar precīzāku piegādes laika intervēlu – ja piedāvātais piegādes laiks tomēr nav ērts, ziņā būs pievienota saite, uz kuras nospiežot atvērsies iespēja mainīt piegādes datus (adresi, piegādes dienu un laiku), taču jāņem vērā, ka mainot piegādes datus, piegāde notiks sākot no nākošās darba dienas.

Ja piegādes laikā saņēmējs nav sazvanāms vai sastopams piegādes adresē, pasūtījums iespēju robežās var tikt pārvirzīts uz tuvāko DPD Paku Skapi, lai nodrošinātu ātrāku iespēju saņemt pasūtījumu tekošās dienas laikā.
 

PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒM

Rūpējamies par Tavu acu un redzes labsajūtu arī ĀRPUS LATVIJAS, turklāt, veicot pasūtījumu vismaz 70 eur vērtībā, visu vajadzīgo piegādāsim uz ārzemēm BEZ MAKSAS.
Taču, ja līdz pilnai laimei pietrūkst kaut kas pavisam neliels un nekādi neizdodas nokomplektēt pasūtījumu uz 70 eur, neraizējies – tāpat to nogādāsim uz vajadzīgo adresi, piemērojot 5 eur piegādes maksu.

Pasūtījumi uz ārzemēm tiek piegādāti 2-10 darba dienu laikā, atkarībā no saņemšanas valsts.

Ārzemēs iespējams saņemt tikai iepriekš apmaksātus pasūtījumus.

Uz Eiropas Savienības valstīm piegādi veic DPD - ja piegādes laikā saņēmējs nav sazvanāms vai sastopams piegādes adresē, pasūtījums iespēju robežās var tikt pārvirzīts uz tuvāko DPD Pickup saņemšanas punktu ārzemēs.

Uz pārējām valstīm piegāde notiek ar Latvijas Pasta starpniecību. Ņem vērā, ka šobrīd ar Latvijas Pastu nav iespējams nosūtīt uz ārzemēm preces, kuru sastāvā ir šķidrums, piemēram, konktaktlēcu kopšanas šķīdumus, mitrinošos pilienus, briļļu kopšanas šķidrumus.

Sūtījumu apmaiņa ar Ukrainu ir ierobežota un kavēta, ņemot vērā valstī noteikto karastāvokli un atceltos vai ierobežotos starptautisko pasažieru pārvadājumus. 
Sūtījumi, kurus nav iespējams nekavējoši izsūtīt uz ārvalstīm, tiek uzglabāti Latvijas Pasta šķirošanas kompleksā, līdz nosūtīšana ir iespējama.
Piegādes uz Krieviju un Baltkrieviju netiek veiktas.
 

 

METROPOLE - PASAULE TAVĀM ACĪM!