Kā pasūtīt brilles e-veikalā?

E-veikalā Metropoleoptika.lv vari pasūtīt gan pilnu optisko briļļu komplektu (ietvars + briļļu lēcas), gan arī tikai ietvaru. Kā arī pasūtīt vairākus ietvarus pielaikošanai uz kādu no optikas saloniem Metropole.

Kā pasūtīt brilles e-veikalā? Kā pasūtīt brilles e-veikalā?

Pirmais solis ir apskatīt e-veikala briļļu ietvaru piedāvājumu un izvēlēties to, kurš visvairāk “iekrīt acīs”. Atverot konkrēto ietvaru, zem ietvara attēliem labajā pusē atradīsi pogu IZVĒLĒTIES BRIĻĻU LĒCAS – spied uz tās.

Tālāk atvērsies briļļu lēcu izvēlne ar trīs iespējām – izvēlēties starp 2 ražotāju briļļu lēcām vai trešā opcija – pasūtīt tikai ietvaru.

Ja vēlies pasūtīt tikai briļļu ietvaru (vai vairākus ietvarus pielaikošanai Metropole optikas salonos), spied uz 3. izvēlnes TIKAI IETVARS, lai tas iekrāsotos zaļā krāsā un spied uz pogas NOFORMĒT PASŪTĪJUMU.

Atvērsies Tavs pirkumu grozs ar izvēlēto ietvaru. Ja vēlies pasūtīt tikai vienu ietvaru, spied pogu TĀLĀK un norādi sev ērtāko piegādes un apmaksas veidu.

Ja vēlies pasūtīt vairākus ietvarus pielaikošanai kādā no Metropole optikas saloniem, iepriekš minētie soļi ir jāatkārto ar katru ietvaru – atrodam vēlamo ietvaru, spiežam pogu IZVĒLĒTIES BRIĻĻU LĒCAS,  Briļļu lēcu izvēlnē – TIKAI IETVARS un poga NOFORMĒT PASŪTĪJUMU.

Kad Tavā pirkumu grozā ir salikti visi ietvari, ko vēlies pasūtīt pielaikošanai salonā, spied pogu TĀLĀK - piegādes veidā norādi sev ērtāko optikas salonu Metropole un kā apmaksas veidu norādi APMAKSA SALONĀ. 

Ja gadījumā grozā neizdodas nospiest pogu TĀLĀK un tā ir pelēkā, nevis melnā krāsā, tas nozīmē, ka kādam no ietvariem ir izlaists Briļļu lēcu izvēlnes solis – nav izvēlētas briļļu lēcas vai norādīts TIKAI IETVARS. Virs pelēkās pogas TĀLĀK būs arī uzraksts “Lūdzu, pabeidz briļļu lēcu izvēli” un saite uz ietvaru, kuram šis solis tika izlaists – nospiežot uz šīs saites, atvērsies briļļu lēcu izvēlne, kurā jāizvēlas TIKAI IETVARS un jānospiež poga NOFROMĒT PASŪTĪJUMU.

Sazināsimies ar Tevi, tiklīdz visi izvēlētie ietvari būs pieejami izvēlētajā optikas salonā Metropole, lai vari tos pielaikot un piemeklēt sev tīkamāko, kā arī kopā ar salona konsultantu izvēlēties vispiemērotākās briļļu lēcas tieši Tavām vajadzībām!

Nepieciešama jauna briļļu recepte? Piesakies redzes pārbaudei!

Ja vēlies e-veikalā pasūtīt pilnu optisko briļļu komplektu (ietvars + briļļu lēcas), Briļļu lēcu izvēlnē tiks piedāvāts izvēlēties starp 2 zīmolu briļļu lēcām – Francijā ražotām VRX Lab briļļu lēcām un premium klases ZEISS briļļu lēcām.

Tie, kuriem jau ir kāds briļļu pāris no optikas saloniem Metropole, visticamāk jau ir pazīstami arī ar ZEISS briļļu lēcu lielisko kvalitāti, taču, ja tomēr par tām dzirdi pirmo reizi – iepazīsties!

Pēc tam, kad būsi izvēlējies vienu no briļļu lēcu ražotājiem, parādīsies pārējie soļi, kuros norādīsi dažādus briļļu lēcu parametrus, kas piemēroti tieši Tavām briļļu lietošanas vajadzībām. Ja par kādu no lēcu  parametriem neesi pārliecināts, apskati savu briļļu recepti vai jautā Metropole konsultantam.

Vispirms būs jānorāda BRIĻĻU PIELIETOJUMS - tuvumam, tālumam, pretnoguruma, progresīvās, ofisam vai lēcas auto vadīšanai. 

Izvēloties Zeiss ražotāja lēcas Tuvumam vai Tālumam, nākošajā solī jānorāda lēcu dizains – standarta lēcas vai ClearView lēcas, kas ir Zeiss uzlabotā dizaina lēcas (plānākas, plakanākas, ar plašāku skaidrās redzes lauku, salīdzinot ar citu ražotāju vai Zeiss standarta lēcām)

Briļļu pielietojumā izvēloties Progresīvās lēcas, nākošajā solī jānorāda PROGRESĪVĀS LĒCAS VEIDS. Abiem lēcu ražotājiem iespējams izvēlēties starp 3 progresīvo lēcu dizainiem - katram nākošajam lēcu veidam tiek ņemti vērā vairāk parametru, pēc kuriem izgatavojot progresīvās briļļu lēcas, tiek iegūta arvien ērtāka briļļu lietošana un plašākas skaidrās redzes zonas.

Briļļu pielietojumā izvēloties Auto vadīšanai, nākošajā solī jānorāda AUTO VADĪŠANAS LĒCU TIPS - Viena stipruma lēcas vai Visiem attālumiem (progresīvās - ja Tavā receptē ir izrakstīts Aditīvs jeb nepieciešami atšķirīgi stiprumi skatoties tālumā un tuvumā).

Pēc tam, kad būsi norādījis vajadzīgo Briļļu pielietojumu un lēcas veidu, nākošajā solī nepieciešams aizpildīt savas BRIĻĻU RECEPTES parametrus. Lai pasūtītu pretnoguruma, progresīvās, ofisa vai auto vadīšanas+visiem attālumiem briļļu lēcas, briļļu receptē jābūt aizpildītam arī Aditīva lauciņam - bez tā šo dizainu lēcas nav iespējams izgatavot. Starpzīlīšu attālums jānorāda katrai acij atsevišķi - ja Tavā receptē ir ierakstīts tikai viens skaitlis pie starpzīlīšu attāluma, tad tas ir abu acu kopējais - dali to uz pusēm. 

Uzzināt vairāk par briļļu recpetes parametriem

Izmanto iespēju pievienot savas receptes kopiju JPG vai PDF formātā, spiežot uz pogas AUGŠUPIELĀDĒT, lai saņemot Tavu briļļu pasūtījumu, varam pārliecināties, ka visi receptes parametri ir norādīti pareizi.

Tālāk nepieciešams norādīt LĒCAS BIEZUMU. Standarta biezuma lēcas ieteicams izvēlēties, ja Tava recepte ir līdz +/- 2.00 D. Lielākām dioptrijām iesakām izvēlēties Plāninātas vai Īpāši plānas lēcas. Lēcu biezums būs atkarīgs arī no izvēlētā ietvara lieluma – ietvaros ar mazāku un maksimāli noapaļotas formas lodziņu, lēcas var būt izteikti plānākas, nekā tā paša stipruma lēcas ietvarā ar lielāku lodziņu.

Nākošais solis – LĒCAS TONĒJUMS. Klasiskā izvēle optiskajām brillēm būtu Bez tonējuma jeb dzidra lēca, taču mūsdienās arvien populārākas paliek arī optiskās brilles ar tonējumu, ko lieliski var sakombinēt ar stilīgu ietvaru. Hameleona jeb paštonējošās briļļu lēcas iekštelpās būs dzidras, bet izejot ārpusē notonējas tumšākas – tumšuma pakāpe pielāgojas ultravioletā starojuma intensitātei – no viegli ietonētām līdz pavisam tumšām. Optiskās saulesbrilles būs ērts risinājums tiem, kas tomēr nevēlas brilles ar hameleona lēcām un arī nelieto kontaktlēcas, lai saulainās dienās varētu izmantot parastās saulesbrilles bez stiprumiem. Norādi vēlamo tonējuma krāsu un saņemot pasūtījumu precizēsim, cik intensīvu toni savām optiskajām brillēm vēlies – viegli ietonētas un vairāk kā stila elementu, vai tomēr intensīvāku tonējumu, lai noslēptos no spožās saules gaismas.

Uzzināt vairāk par hameleona un tonētām briļļu lēcām

Atkarībā no tā, kādi parametri izvēlēti iepriekšējos lēcu izvēlnes soļos, tālāk var būt iespēja izvēlēties LĒCU MATERIĀLU un/vai LĒCU KLĀJUMU. Lēcu parametru kominācijās, kurās ir iespējams tikai viens konkrētais materiāla vai klājuma veids, šie soļi nebūs redzami, piemēram Zeiss auto vadīšanas lēcām vienmēr būs speciālizētais lēcas klājums autovadītājiem DuraVision DriveSafe, kas uzlabos kontrastredzamību apgrūtinātas redzamības apstākļos, tāpēc citu klājumu izvēle tam nav pieejama.

Izmanto iespēju apdrošināt brilles ar SERVISA GARANTIJU. Apdrošinot brilles, 1 gada laikā būsi pasargāts no ārkārtas negadījumiem, kas varētu skart Tavas brilles, piemēram, suņiem tās sagraužot vai uzsēžoties uz tām. Ar servisa garantiju 1 gada laikā remontēsim šīs brilles bez maksas, taču, ja tās vairs nebūs iespējams salabot, varēsi iegādāties tādu pašu vai līdzvērtīgu ietvaru un/vai briļļu lēcas ar 70% atlaidi (nedarbojas briļļu nozaudēšanas gadījumā). Standarta garantija, kas attiecas uz ražošanas defektiem jebkurā gadījumā būs spēkā.

Briļļu izvēlnes nobeigumā būs aicinājums ierasties uz kādu no optikas saloniem Metropole, lai veiktu individuālos mērījumus, kas nodrošinās, lai briļļu lēcas būtu maksimāli pielāgotas tieši Tava ietvara un sejas parametriem. Individuālie mērījumi īpaši svarīgi ir pretnoguruma, progresīvajām, ofisa, auto vadīšanas lēcām, kuras tiek pasūtītas un izgatavotas ņemot vērā konkrētā briļļu lietotāja ietvara parametrus un ietvara novietojumu pret acīm (augstumu, attālumu, lenķi).

Pēc tam, kad būsi izvēlējies salonu individuālajiem optisko briļļu mērījumiem un noformējis briļļu pasūtījumu e-veikalā, tāpat būs iespēja izvēlēties kādu no citiem piegādes veidiem, uz kuru piegādāsim jau izgatavotās optiskās brilles.

Kad visiem Briļļu lēcu izvēlnes soļiem esi izgājis cauri, labajā pusē vari apskatīt sava briļļu pasūtījuma kopsavilkumu – izvēlētā ietvara cenu, briļļu lēcu kopsummu, briļļu lēcu parametru cenas pa soļiem, kā arī kopējo briļļu pasūtījuma summu. Ja viss pareizi, spied uz pogas NOFORMĒT PASŪTĪJUMU un norādi sev ērtāko piegādes un apmaksas veidu.

Tiklīdz saņemsim Tavu pasūtījumu, sazināsimies ar Tevi, lai precizētu pasūtījuma detaļas un informētu par plānoto briļļu izgatavošanas laiku.

Optisko briļļu izgatavošana ir līdz 10 darba dienām, atkarībā no izvēlētajām briļļu lēcām un to pieejamības Metropole noliktavās.