Produkti Aksesuāri Vitamīni Eye Formula ar selēnu redzei un acīm

Eye Formula ar selēnu redzei un acīm

EFRA

€ 9.95
  • Apraksts
Produkts apvieno antioksidantu un bioloģiski aktīvo vielu īpašības redzes funkciju saglabāšanai.

Melleņu ekstrakts un vitamīns A stimulē redzes pigmenta – rodopsīna sintēzi, kas ir īpaši nepieciešams normālai redzei pie slikta apgaismojuma. Luteīns ir karotenoīds, kas nosaka dzeltenā punkta (īpaša vietas acs tīklenē, kas nodrošina redzes galvenās funkcijas) krāsu un funkcionālās spējas, kā arī kalpo par dabiskām „aizsargbrillēm“, pasargājot acis no spilgtas gaismas nelabvēlīgās ietekmes.

Savukārt produkta sastāvdaļas: ginkgo, zaļās tējas un žibulīšu ekstrakti, folskābe, kā arī citrusu bioflavanoīdu komplekss iedarbojas sinerģiski, labvēlīgi ietekmējot redzes funkcijas.

Fizioloģiskā ietekme: tīklenes dzeltenais plankums (macula lutea), kura vidū atrodas centrālā bedrīte (vissvarīgākā vieta redzes asumam), satur dabisku gaismas filtru, kas aiztur saules spektra UVA un UVB starus. Šo filtru veido oranžie pigmenti – karotinoīdi luteīns un zeaksantīns (cilvēka organismā luteīns netiek sintezēts, tas galvenokārt tiek uzņemts ar uzturu; zeaksantīns organismā tiek sintezēts no luteīna), kas kopā ar antioksidantu sistēmu aizsargā tīkleni. Saules gaismas un brīvo radikāļu ietekmē pigmentu blīvums makulā mazinās. Tas izraisa progresējošu makulas deģenerāciju, kas savukārt izraisa centrālās redzes zudumu. Zinātniskie pētījumi apstiprina ar pārtiku uzņemtā luteīna aizsargājošo efektu uz acs tīkleni. Antociāni un flavonoīdi (kurus satur melleņu, zaļās tējas, ginkgo bilobas ekstrakti), pateicoties izteiktai un P vitamīnam līdzīgai aktivitātei, stiprina asinsvadu sieniņas un regulē to caurlaidību. Antociāniem un flavonoīdiem piemīt acs tīkleni reģenerējošās īpašības. Augu ekstrakti, kā arī cinks un produktā esošie vitamīni ir izteikti antioksidanti, kas pasargā acs audus no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes.

Lietošanas instrukcija: lietot no 1 līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta norādījuma. Ieteicams nepārsniegt rekomendējamo diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelieto, ja bojāts iepakojums!