Saturs Visas lapas

Metropole ir optikas salonu tīkls Latvijā, kam ir īpaša iespēja izplatīt Zeiss produktus. Vai esat pazīstami ar šo zīmolu? 

Zeiss ir Vācijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas optikas un optoelektronikas nozarē. Galvenais, ko uzņēmums vēlas iedot klientam – precīzāko, labāko, ko var, lai klients varētu redzēt un radīt, kas nozīmē, ka uzņēmums ražo ne tikai optikas produktus redzes korekcijai, bet arī foto un video kameru lēcas, arī medicīnai, mikroķirurģijai nepieciešamās lēcas un produktus. Ar Zeiss optikas produktiem ir filmētas vairākas slavenas Holivudas filmas, 80% mikročipu ir saražoti, izmantojot Zeiss optisko litogrāfiju, un, ja mazliet ieskatās vēsturē, tad izmantojot tieši Zeiss foto lēcu, uzņemta pirmā fotogrāfija uz Mēness. Šis noteikti ir izcilas kvalitātes rādītājs, kas pierāda, ka Zeiss ir viens no vadošajiem zīmoliem savā nozarē. Un ticiet – kvalitāte un pieprasījums nav mainījies līdz pat mūsdienām. 

Ar ko Zeiss zīmols izceļas starp citiem optikas zīmoliem? 

Augstā un nevainojamā kvalitāte noteikti padara Zeiss zīmolu par uzticamu un klientiem piemērotu. Neviens produkts netiek palaists tirdzniecībā, līdz tas nav sasniedzis 100% lēcas dzidrumu, kas atbilst Zeiss augstajiem ražošanas kvalitātes standartiem, neskatoties uz konkurentu centieniem būt ātrākiem jauna produkta ražošanā. Uzņēmuma galvenās vērtības ir drošība, nemainīga kvalitāte, inovācijas, stabilitāte un individuāla pieeja. Šīs vērtības pastāv jau no pašiem pirmsākumiem, no 1846.gada, kad uzņēmums tika dibināts, līdz pat mūsdienām. Katra Zeiss uzņēmuma paaudze rūpējas, lai ne soli neatkāptos no šīm vērtībām un kvalitātes standartiem. 

Mūsdienu cilvēkam noteikti aktuāli ir videi draudzīgs produkts un zīmols, kas ir sociāli atbildīgs.  Zeiss rūpējas, nepārtraukti veicot dažāda veida pētījumus un velta tam 14% no peļņas. Zeiss zīmols liek akcentu uz ražošanas procesa ilgtspējību, ekoloģiju un videi draudzīgu produktu, tā mērķis ir līdz 2025.gadam kļūt par oglekļa neitrālu uzņēmumu. Zeiss nodarbina aptuveni 42 tūkstošus darbinieku, filiāles atrodas 50 valstīs. Optikas saloni Metropole ir oficiālais šī zīmola pārstāvis Latvijā kopš 2014.gada, ar ko uzņēmums ļoti lepojas.

Kādus produktus Zeiss piedāvā? 

Zeiss ražotās lēcas ir piemērotas, īpaši veidotas, lai tās derētu jebkurai dzīves situācijai un arī jebkuram vecumam – lēcas tuvredzībai, lēcas redzes korekcijai tālumā, lēcas bērnu progresējošās tuvredzības kontrolei, lēcas autobraucējiem, dažādu veidu saulesbriļļu lēcas. 

Jebkura Zeiss ražotā lēca satur 100% UV filtru, kas aizsargā acis no nelabvēlīgās staru ietekmes. Piedāvājumā ir ne tikai lēcas, bet arī gaumīgi ietvari, kas pieder pie klasiskā stila ar mūsdienām atbilstošām detaļām un tendencēm. Šis ir liels pluss ietvariem, jo tie būs aktuāli jebkurā sezonā un mainoties modei, klasika vienmēr būs aktuāla. 

Ietvari tiek izgatavoti no plastikāta, titāna vai kombinējot abus materiālus. Titāna detaļas nodrošina ilgāku izturību un mazāku deformācijas risku, kas atbilst zīmola ilgtspējībai. Šīs īpašības ir svarīgas mūsdienu cilvēkam, kurš ikdienas steigā var būt neuzmanīgs attiecībā pret brillēm - izturīgās un stingrās detaļas kalpos ilgāk. 

Vienīgais veids, kā pārbaudīt produktu ir to izmēģināt! 

Ja klients nav noskatījis sev vēlamās brilles un vaicā pēc padoma kvalitatīvu briļļu iegādei, tad mūsu salonu konsultantiem noteikti Zeiss zīmols ir viens no pirmajiem, kuru varam ieteikt. Šī zīmola produktu kvalitāte nav apšaubāma un ilgo gadu pieredze ir pierādījusi to uzticamību gandrīz visā pasaulē.  Ne velti Zeiss nav zaudējis pieprasījumu un kvalitāti vairāku gadsimtu garumā! Lai izmēģinātu kādu no Zeiss piedāvātajiem produktiem, noteikti vēlams un iesakām veikt redzes pārbaudi, lai varētu noteikt piemērotāko lēcu un piemeklētu atbilstošākos ietvarus konkrētajam gadījumam. 

Dalīties ar rakstu