Saturs Visas lapas

Kas ir senioru komplekts? 

Senioru komplekts ir briļļu pasūtījums, kas veikts priekš seniora jeb pensionāra. Komplekts ir tapis paužot rūpes par šo sabiedrības daļu, ar mērķi padarīt redzes pārbaudes un kvalitatīvu briļļu iegādi par pieejamāku pakalpojumu. 

Ko tas sevī ietver? 

Senioru komplektā ir iekļauti:

    • Briļļu ietvars;
    • Individuāli pielāgotas briļļu lēcas;
    • Meistara darbs.

Redzes pārbaude komplektā neietilpst.

Kā pie tāda var tikt? 

Senioru komplektu var pasūtīt jebkurā mūsu optikas salonā. Ja nepieciešama redzes pārbaude, pirms tam jāpiesakās uz vietas salonā, zvanot pa telefonu vai internetā. Tālāk salona speciālists palīdz piemeklēt piemērotākos briļļu ietvarus, pēc izrakstītās briļļu receptes tiek izgatavotas lēcas un noteiktā laika periodā izgatavo brilles. 

Vai pirms tam jāapmeklē optometrists?

Jā, ir vēlams optometrista apmeklējums, lai precīzi notiektu, kāds briļļu stiprums ir nepieciešams. To var darīt pēc izvēles – mūsu optikas salonos vai nākt jau ar gatavu briļļu recepti, kuru izrakstījis acu ārsts vai cits optometrists. Redzes pārbaude tieši pie mums nav obligāta. 

Vai senioriem ir pieejama atlaide redzes pārbaudei?

Senioriem piedāvājam 30% atlaidi no standarta cenas mūsu optikas salonos. Pirms došanās uz redzes pārbaudi, ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. To var izdarīt dodoties uz jebkuru salonu, zvanot pa telefonu vai veicot pierakstu tiešsaistē šeit. 

Kāpēc izvēlēties brilles iegādāties optikas salonā? 

Ne tikai optikas salonos, bet arī veikalos, tirgū, aptiekās vai citur iespējams nopirkt jau gatavas brilles. Tās ne vienmēr ir kvalitatīvas un pats galvenais – nav individuāli pielāgotas klientam. Optikas salonā katram klientam tiek veikti mērījumi, lai noteiktu precīzus attālumus un izmērus, tādā veidā tiek izgatavotas lēcas, kā arī pielāgots briļļu ietvars, kurš komplektā ar lēcām kalpos ilgāk un ilgtermiņā rūpēsies par klienta redzi. 

Cik ilgi jāgaida? Vai var izvēlēties briļļu ietvarus? 

Optimālais laiks ir 1 nedēļa. Katrs klients tiek apkalpots individuāli un ņemta vērā konkrētā situācija. Ja brilles nepieciešamas steidzami, tās var izgatavot ātrāk, piemēram, 3 dienu laikā. Pasūtot komplektu, klients un salons apmainās ar kontaktiem, līdz ar to tiek ziņots par laiku, kad brilles ir gatavs un var doties tām pakaļ. 

Ar salona speciālista palīdzību, optikas salonā klients var izvēlēties sev tīkamus un piemērotus briļļu ietvarus. 

Kā kopt brilles? 

Ieteicams brilles ar saudzību uzlikt un noņemt, nelikt tās uz galvas un izvairīties tās lietot kā matu aksesuāru. Šādos gadījumos tiek deformētas briļļu kājiņas, kā rezultātā brilles paliek vaļīgas, slīd nost un bieži jābīda atpakaļ uz acīm. Svarīgi izvairīties no lēcu saskarsmes ar citām virsmām vai vielām, piemēram, kosmētika, smiltis, pirkstu nospiedumi u.c. Kopšanai ieteicams izmantot piemērotus līdzekļus – mikrošķiedras drāniņu, speciālas mitrās salvetes, pūšamie. Kopšanas līdzekļus var iegādāties jebkurā optikas salonā. Laikā, kad brilles netiek lietotas, glabās tās futlārī.

Vai varu bez maksas nest brilles uz apkopi? 

Mūsu klientiem, kuri pasūtījuši brilles pie mums, vienmēr ir iespēja doties uz jebkuru salonu bez maksas sakopt vai pielabot brilles. 

Cik bieži jāapmeklē optometrists?

Ja nav sūdzību vai redzes kvalitāte nemainās, tad ieteicams apmeklēt reizi gadā. Ja ir kādas specifiskas problēmas, iesakām konsultēties ar optometristu un nepieciešamības gadījumā, biežāk veikt redzes pārbaudi. 

Vai man jāņem līdzi pensionāra apliecība?

Mēs uzticamies saviem klientiem un priecājamies par iespēju palīdzēt iegūt nepieciešamās brilles, tāpēc nav obligāti jāuzrāda vai jāņem līdzi dokuments. 

Dalīties ar rakstu