Produkti Kontaktlēcas 3 mēnešu kontaktlēcas

3 mēnešu kontaktlēcas

Bausch&Lomb
Optima FW
4 lēcas
€ 41.90
Apskatīt

3 mēnešu kontaktlēcas – parocīgai lietošanai ikdienā

Trīs mēnešu kontaktlēcas ir paredzētas tikai lietošanai dienas režīmā 90 dienu garumā, kas nozīmē, ka ar tām nedrīkst doties gulēt. Taču, ko vēl ir svarīgi par tām zināt? Lasi turpinājumā!

Vispirms – vizīte pie redzes eksperta

Ja esi lēmis par labu tieši šāda veida kontaktlēcām, vispirms būs nepieciešama vizīte pie redzes eksperta. Tās ietvaros tiks veikta redzes pārbaude un kontaktlēcu piemērīšana, lai pārliecinātos par to saderību tieši ar Tavām acīm. Konsultācijas noslēgumā saņemsi kontaktlēcu recepti un optometrista rekomendācijas. 

Pats galvenais – pareiza un regulāra kontaktlēcu kopšana

Lai arī varētu šķist, ka 3 mēnešu kontaktlēcas ir ļoti labs risinājums, jo nav nemitīgi jāpērk jauns lēcu pāris, tomēr šāda izvēle nozīmē zināmu atbildību un rūpes. Tā kā šīs ir dienas režīma kontatklēcas, tās nav ieteicams lietot ilgāk par 10 stundām – ik vakaru lēcas ir jāizņem no acīm un uz nakti jāievieto tām paredzētajā konteinerā, kas piepildīts ar speciālo kopšanas šķīdumu. 

Atceries, ka gan ievietojot kontaktlēcas acīs, gan arī tās izņemot, rokām ir jābūt tīrām un sausām (bez ziepju paliekām). Personīgās higiēnas ievērošana ir ļoti svarīga, lai izvairītos no dažādām infekcijas slimībām un saglabātu acu veselību.