Saturs METROPOLE - PASAULE TAVĀM ACĪM

Optikas salonu tīkls METROPOLE ir dibināts 2003. gadā un ir bijis lielākais optikas pakalpojumu sniedzējs tieši Latvijas reģionos. Šogad Metropole piedzīvo lielas izmaiņas, jo ir pienācis laiks mainīties, uzlaboties, paplašināties un pārliecinoši ienākt Latvijas metropolē Rīgā. 

REDZĒT un IERAUDZĪT no šī gada ir mūsu jaunais sauklis. Ar to mēs izaicinām sevi un uzmundrinām mūsu klientus un draugus skatīties  uz pasauli plašāk, neierobežot sevi ar ikdienā pierasto, bet būt atvērtiem jaunai pieredzei un iepriekš neredzētajam. Tas nozīmē, ka, protams, turpinām sniegt augsti kvalitatīvus acu aprūpes pakalpojumus, bet arī aicinām ar mūsu brillēm vai kontaktlēcām kļūt gudrākiem un labākiem. Šo ideju esam ielikuši arī mūsu jaunajā logotipā. Platais O simbolizē optikas iespējas uzlabot redzi un paplašināt arī cilvēka redzesloku. 

METROPOLE zīmolā iekļaujam, līdz šim kā OUTLET OPTIKA zināmos salonus. Tagad tie sauksies METROPOLE OUTLET, bet paliks tik pat krāsaini un koši, piedāvājot populāro zīmolu iepriekšējā gada kolekcijas par labām cenām un tagad arī mūsu pašu METROPOLE zīmola saulesbrilles un ietvarus optiskajām brillēm. 

Pēdējā gada laikā esam atvēruši trīs jaunus salonus Latvijas metropolē - Rīgā. Centrā - Marijas iela 13, Āgenskalnā - Mārupes ielā 2 un Mūkusalas ielā 71 (t/c Rīga Plaza). Pēdējos divus ar jauno interjera dizainu, kāds tagad būs visos jaunajos METROPOLE salonos. Jau šogad atvērsim jaunus salonus Kurzemē, Vidzemē, kā arī rekonstruēsim vairākus esošos. Interjerā un zīmolā paliekam ar sev tradicionālo zaļo krāsu, to nedaudz pamainot. Līdz šim pazīstamos cilvēku un ēku siluetus mūsu salonu noformēšanai nomainām ar abstraktākiem dizaina elementiem, kuros var saskatīt urbānus pilsētas ritmus: ielu tīklu pilsētas kartē, tramvaja sliedes, trolejbusa vadus vai arī cilvēka dzīves lokus un taisnos ceļus.

Rūpes par mūsu klientu ir galvenā vērtība, ar ko vēlamies būt atpazīstami. Mūsu optometristi skrupulozi izpētīs jūsu acis, iedziļināsies jūsu vajadzībās un kopā ar konsultantu piedāvās labāko optisko lēcu vai kontaktlēcu risinājumu, kā arī ieteiks ietvarus vai saulesbrilles, kuras vislabāk piestāvēs izskatam un dvēseles noskaņojumam. Mūsu klientu servisu esam atainojuši arī jaunajā reklāmas komunikācijas konceptā METROPOLE - PASAULE TAVĀM ACĪM, kurā nedaudz pārspīlētā veidā, bet ar humoru rādīsim dažādas situācijas, kurās cilvēki nokļūst, ienākot mūsu salonos. Vai tā varētu notikt patiesībā? Iespējams arī nē, bet mūsu darbiniekiem ir daudz dažādu stāstu, kā esam lieliski palīdzējuši mūsu klientiem visdažādākajās situācijās. 

 

Daudz jaunumu. Bet tas vēl nav viss. Sekojiet ziņām mūsu publiskajos tīklos.

Mēs PIESKATĀM UN LUTINĀM TAVU REDZI! 

Tava METROPOLE!