Saturs LONIA METROPOLE

Optikas studija LONIA METROPOLE ir briļļu augstās modes salons, kas garantē individuālu pieeju un nesteidzīgu gaisotni. Brilles nav tikai priekšmets, kas palīdz ieraudzīt. Brilles ir sajūtas, kuras izpaužam un uztveram ik dienu.

Studijā LONIA Tu atradīsi īpaši izmeklētu zīmolu kolekcijas, kurās brilles ir mākslas darbs. Pie mums iepazīsi briļļu ražotājus no Vācijas, Francijas, Itālijas, ASV, Japānas, kuri savas kolekcijas rada ierobežotos apjomos, izslīpējot brilles arī nelielās darbnīcās,  izmantojot tikai roku darbu.

Mūsu īpašā kvalitāte slēpjas arī sadarbībā ar izcilo vācu optikas tehnoloģiju uzņēmumu ZEISS. Tas nozīmē, ka ikviena redzes izmeklēšanas un redzes servisa inovācija pieejama arī pie mums. LONIA salonā jebkura redzes pārbaude notiek saskaņā ar ZEISS standartiem, kā arī piedāvājam ZEISS lēcas mūsu optiskajām brillēm.

Aicinām Tevi ienākt, atstājot ikdienas steigu aiz studijas durvīm, un iegrimt briļļu valstībā, lai izsapņotu savas brilles, lai caur sarunu bagātinātos un piemeklētu īsto ikdienas pavadoni. Brilles nav jānopērk vienā dienā. Tev jābūt pārliecinātam par savu izvēli. Dažreiz brilles jāpiemēra vairākas reizes, lai pieņemtu – jā, šīs ir īstās!

2023. gads atnāk ar pārmaiņām salonam. Līdz ar iekļaušanos zīmolā METROPOLE kā briļļu augstās modes salons, tas mainīs gan logotipu, gan piedzīvos interjera renovāciju. LONIA, kā vienmēr, vēlas saviem klientiem būt smaidīga, aicinoša un rūpīga, kā arī rādīt jaunāko, kas notiek briļļu un optikas pasaules metropolēs.

Visi mūsu klienti ir īpaši un gaidīti. Droši piezvaniet - 25780138.

Uz tikšanos optikas studijā LONIA METROPOLE Blaumaņa ielā 30, Rīgā.