Clearcolor 1-day

Komplekti
3.20
- 15% ietaupi! 13.56 € 16.00
- 15% ietaupi! 13.56 € 16.00
Piegāde
Ir noliktavā! Izsūtīšana 1 - 2 darba dienu laikā
Parametri
Labā acs (OD) Kreisā acs (OS)
Stiprums (PWR)
Bāzes rādiuss (B.C.)
Kontaktlēcu krāsa
Lūdzu, ievadiet visus parametrus
Komplektu cena
0.00
  • Apraksts
  • Specifikācija
Kontaktlēcas no ClearLab Clearcolor 1 day® ir krāsainas hidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas ikdienas nomaiņai. Šīs kontaktlēcas ir lielisks veids, lai nomainītu savu acu krāsu biežāk vai par godu kādam pasākumam un tām nav neieciešama ikdienas kopšana.

Tā pat kā Clear All Day™, Clearcolor 1 day® izmantots biosaderīgs materiāls AQUAGRIP™, kas veidots ņemot par pamatu mucīna īpašības, kas ir dabisks acs mitrinātājs un atrodas asaru sastāvā. Šī tehnoloģija piesaista ūdens molekulas, kas samazina lēcas dehidratāciju un nodrošinot, ka kontaktlēcas ir valkājamas ilgāk un ērtāk visas dienas garumā.

Lēcas mala nodrošina brīvu asaru un skābekļa cirkulāciju. Kontaktlēca veidota no trīs slāņiem, kas nodrošina, ka kontaktlēcas krāsainā daļa nav tiešā kontaktā ar acs virsmu. Izmantotais krāsas pigments apstisprināts FDA (Food and Drug Administration).

Kontaktlēcas zīmējums veidots, lai maksimāli dabīgi atdarinātu varavīksnenes zīmējumu – kontaktlēcas malās izmantots spilgtāks pigments, kas pakāpeniski maigi pāriet maigākā gaišākā pigmentā.

Kontaktlēcas pieejamas 3 dažādās krāsās: brūna, zila, zaļa.

Iegādājoties šīs lēcas, ņem vērā ka Tavas acis un to krāsa ir individuālas un rezultāts var atšķirties ar attēlā redzamo!

Tev ir iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas komplektā ar lēcu lietošanas apmācību, kur apmācība Tev izmaksās tikai 5,00 €. Apmācības laikā parādīsim Tev, ka krāsaino lēcu lietošana nebūt nav apgrūtinoša.
Kontaktlēcu krāsa: Hazel ... Gray
Stiprums (PWR): -6.5 ... -0.50
Bāzes rādiuss (B.C.): 8.6
Diametrs (DIA): 14.2
Zīmols: Clear
Ražotājs: ClearLab
Kontaktlēcu materiāls: Hidrogēla
Lietošanas režīms:
Rādītājs, cik stundas dienā vari lietot šīs lēcas: Dienas 8-10h, Pagarinātās 12-16h, Diennakts >16h
Dienas
Dienā lietojamas 8-10h
Lietošanas termiņš:
Lēcas lietošanas termiņš no iepakojuma atvēršanas brīža
1 Diena
Ūdens saturs %: 58%
Centra biezums mm:
Pēc šī vari noteikt, cik plāna vai bieza būs kontaktlēca
0.09