Kontaktlēcas
Filtri
Filtri
Secība
Cena
Bāzes rādiuss
Zīmols
Ražotājs
Kontaktlēcu materiāls
1. no 8 lapām
Kontaktlēcas – mūsdienīgs redzes korekcijas palīglīdzeklis

Lēcas acīm sniedz brīvības sajūtu un būs īpaši piemērotas cilvēkiem ar dinamisku un aktīvu dzīvesveidu. Tomēr pirms lemt par labu tieši kontaktlēcu lietošanai, ir svarīgi izvērtēt vairākus būtiskus faktorus, par ko lasi raksta turpinājumā.

Ko ir svarīgi zināt pirms kontaktlēcu lietošanas?

Ja esi nolēmis par labu kontaktlēcu lietošanai, vispirms dodies uz vizīti pie optometrista vai acu ārsta. Speciālists veiks redzes pārbaudi un izvērtēs acu vispārējo veselības stāvokli. Acis ir tikpat unikālas, cik pirkstu nospiedumi, tādēļ ir nepieciešama individuāla pieeja.

Ne mazāk svarīga ir pareiza kontaktlēcu lietošana, kas prasa zināmu atbildību. Piemēram, ir jāseko līdzi to derīguma termiņam, kā arī ir rūpīgi jāievēro pareiza kopšana, lai izvairītos no infekcijas iekļūšanas acīs un diskomforta sajūtas.

Kontaktlēcu veidi

Atkarībā no katra cilvēka individuālajām vajadzībām un vēlamā redzes korekcijas mērķa ir iespējams iegādāties šādas kontaktlēcas:

Mēneša – to lietošanas termiņš ir 30 dienas. Šāda veida lēcām ir arī dažādi lietošanas režīmi, piemēram, dienas vai diennakts (tās drīkst lietot gulēšanas laikā);
Vienas dienas – tās ir paredzētas lietošanai 8 līdz 12 stundas, nākamajā dienā ir nepieciešams jauns kontaktlēcu pāris;
Multifokālās – vienlaicīgi koriģē redzi gan tuvumā, gan tālumā;
Toriskās – paredzētas astigmātisma koriģēšanai;
Krāsainās – noderēs tematiskajām ballītēm vai gadījumos, kad vēlies piešķirt savam vizuālajam tēlam neierastākus akcentus ar citādāku acu krāsu. 

Kontaktlēcu iegāde – ērta un parocīga arī internetā

Gan cietās, gan mīkstās kontaktlēcas daudzveidīgā klāstā ir pieejamas optikas salons METROPOLE. Piedāvājam iegādāties arī kontatklēcas internetā – sev ērtā laikā un vietā. Savukārt, lai neaizmirstu par to savlaicīgu pasūtīšanu, var pieteikties kontaktlēcu abonementam. Tādā gadījumā tiks aktivizēts automātiskais maksājums un noteiktajā datumā saņemsi lēcas sevis izvēlētajā vietā. 

Kontaktlēcas ir mūsdienīgs redzes korekcijas veids, kas ļauj neierobežoti baudīt dzīvi un nodoties ierastajām ikdienas aktivitātēm. Tas, cik maksā kontaktlēcas, ir atkarīgs no lēcu veida, to lietošanas ilguma un daudziem citiem faktoriem. Mūsu atsaucīgie un zinošie salona eksperti sniegs konsultāciju un ieteiks Tev vispiemērotāko risinājumu!