PureVision 2HD

Komplekti
7.25
14.50
- 24% ietaupi! 32.67 € 43.50
- 24% ietaupi! 65.34 € 87.00
Piegāde
Šīs lēcas dioptrijās no -0.50 līdz -10.00 izsūtīsim jau 1 līdz 2 darba dienu laikā, savukārt citām dioptrijām gaidīšanas laiks būs 2 - 4 nedēļas.
Pērkot komplektā izdevīgāk
Pērkot komplektā izdevīgāk
Pērkot komplektā izdevīgāk
Parametri
Labā acs (OD) Kreisā acs (OS)
Stiprums (PWR)
Bāzes rādiuss (B.C.)
Lūdzu, ievadiet visus parametrus
Komplektu cena
0.00
  • Apraksts
  • Specifikācija
Kontaktlēcu ražotāja Baush & Lomb pagarinātas lietošanas silikongidrogēla mēneša kontaktlēcas PureVision 2 HD. Šīs ir vienas no visvairāk "elpojošajām" kontaktlēcām. To plānais dizains nodrošina dabisku sajūtu un izcilu komfortu visu kontaktlēcu lietošanas periodu. Augstas kvalitātes optika samazina sfēriskās aberācijas un nodrošina skaidru redzi. Īpašā virsmas apdare saglabā mitrumu un samazina nosēdumu veidošanos uz kontaktlēcas, tāpēc tās var nēsāt līdz pat 30 diennaktīm ilgi, neizņemot no acīm. Šīs kontaktlēcas pielietojamas arī terapeitiskos nolūkos, tāpēc ražotājs piedāvā arī lēcas ar nulles dioptrijām.

Pure Vision 2HD kontaktlēcas izveidotas ar jaunāko ComfortMoist™ tehnoloģiju un nodrošina redzes komfortu visas dienas garumā. Plānās un noapaļotās kontaktlēcas malas uzlabo asaru cirkulāciju, kas aizsargā, baro, mitrina un tīra radzeni. PureVision 2HD lēcas ir radītas mūsdienu aktīvajam dzīvesveidam, darbam pie datora, telpās ar kondicionieriem, kā arī īpaši piemērotas ikvienam, kurš vēlas valkāt kontaktlēcas elastīgā režīmā - dienas vai nepārtrauktā, strādā nakts darbu vai darbu vājā apgaismojumā.

*Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!
Stiprums (PWR): -12 ... +6
Bāzes rādiuss (B.C.): 8.6
Diametrs (DIA): 14.0
Zīmols: PureVision
Ražotājs: Bausch&Lomb
Kontaktlēcu materiāls: Silikonhidrogēla
Lietošanas režīms:
Rādītājs, cik stundas dienā vari lietot šīs lēcas: Dienas 8-10h, Pagarinātās 12-16h, Diennakts >16h
Pagarinātās
Dienā lietojamas 12-16h
Lietošanas termiņš:
Lēcas lietošanas termiņš no iepakojuma atvēršanas brīža
1 Mēnesis
Ūdens saturs %: 36%
DK/L, DK/T:
Gāzu caurlaidības koeficients
130
Centra biezums mm:
Pēc šī vari noteikt, cik plāna vai bieza būs kontaktlēca
0.07