Optima FW

Komplekti
- 15% ietaupi! 35.62 € 41.92
Piegāde
Šīs lēcas dioptrijās no -0.50 līdz -9.00 izsūtīsim jau 2 līdz 3 darba dienu laikā, savukārt citām dioptrijām gaidīšanas laiks būs 2 - 4 nedēļas.
Parametri
Labā acs (OD) Kreisā acs (OS)
Stiprums (PWR)
Bāzes rādiuss (B.C.)
Lūdzu, ievadiet visus parametrus
Komplektu cena
0.00
  • Apraksts
  • Specifikācija
Bausch & Lomb ražotās kontaktlēcas Optima FWparedzētas dienas režīma lietošanai (8-10 stundas/dienā) ar nomaiņas laiku pēc trīs mēnešiem. Šīs kontaktlēcas ir plānas, līdz ar to nodrošina labu skābekļa caurlaidību. Kontaktlēcas ir ietonētas gaiši zilā krāsā, lai tās būtu vieglāk ieraudzīt. Tā kā lietošanas termiņš ir diezgan ilgs, ir vēlams tās rūpīgi kopt gan no rītiem, gan vakaros, lai saglabātu atbilstošu kontaktlēcas kvalitāti visu lietošanas laiku. Iesakām pastāvīgi sekot līdzi acs sajūtām un redzamībai ik mēnesi, un, ja ir nepieciešams, tad nomainīt šīs lēcas jau agrāk nekā pēc trim mēnešiem.Kopš 2017. gada Optima FW kontaktlēcas ar bāzes rādiusu (B.C.) 9.0 vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams, lūdzam sazināties ar manaslecas.lv klientu konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai [email protected]!

Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām apmeklēt redzes speciālistu, lai noskaidrotu, kādas kontaktlēcas būtu vispiemērotākās tieši Tev - piesakies jau tagad pie manaslecas.lv zinošajiem optometristiem!
Stiprums (PWR): -9 ... -0.25
DK/L, DK/T:
Gāzu caurlaidības koeficients
24.3
Centra biezums mm:
Pēc šī vari noteikt, cik plāna vai bieza būs kontaktlēca
0.03
Diametrs (DIA): 14.0
Lietošanas režīms:
Rādītājs, cik stundas dienā vari lietot šīs lēcas: Dienas 8-10h, Pagarinātās 12-16h, Diennakts >16h
Dienas
Dienā lietojamas 8-10h
Ūdens saturs %: 39%
Kontaktlēcu materiāls: Hidrogēla
Bāzes rādiuss (B.C.): 8.4, 8.7
Zīmols: Optima
Lietošanas termiņš:
Lēcas lietošanas termiņš no iepakojuma atvēršanas brīža
3 Mēneši
Ražotājs: Bausch&Lomb