OPTIVE Plus

€ 15.49
  • Apraksts
OPTIVE PLUS PILIENI ŠOBRĪD NAV PIEEJAMI!

Optive plus mitrinošie acu pilieni satur ricīneļļu, kura pastiprina dabīgo asaru plēvītes lipīdu slānīti, aizkavējot pārmērīgu ūdens iztvaikošanu.

Mitrinošie acu pilieni Optive ir paredzēti sausā acs sindroma ārstēšanai. Sausās acs sindroms rodas tad, kad acs ražo pārāk maz asaru vai arī asaru plēvīte ir bojāta (nepilnvērtīga, jo nesatur pietiekamā daudzumā kādu no sastāvdaļām, piemēram, lipīdus) un notiek pastiprināta ūdens iztvaikošana, kā arī netiek nodrošināts pilnvērtīgs acs virsmas „ieeļļojums”. Rezultātā rodas pārmērīgi sāļa asaru plēvīte, acs virsma kļūst sausa un iekaist, radot ārkārtīgi nepatīkamas sajūtas:

Kairinājuma sajūta, graušana
Dzelošas sāpes, dedzināšana
Apsārtums
Sausuma, svešķermeņa sajūta
Acis ātri nogurst, pārmērīgi asaro, īpaši koncentrējot skatienu (lasot, vadot automašīnu, sēžot pie datora), staipīgas gļotas acī vai ap to, nepatīkamas sajūtas, lietojot kontaktlēcas.

Visi Optive pilieni nodrošīna divkāršu iedarbības mehanismu. Optive sastāvā esošā karboksimetilceluloze un glicerīns ilgstoši mitrina acs virsmu. Neitrālās daļiņas levokarnitīns un eritritols iekļūst dziļāk sausajās acs virsmas šūnās un atjauno dabīgo osmozes līdzsvaru, nodrošinot tā saucamo osmoprotekciju. Pateicoties neitrālajām daļiņām, tiek apturēts iekaisuma process un nodrošināta ilgstoša acs virsmas aizsardzība un komforts.

Optive Plus sastāvs: nātrija karboksimetilceluloze, glicerīns, levokarnitīns, eritritols, rīcineļļa.

Lietošana: iepilināt vienu pilienu acīs 1-2 reizes dienā vai pēc nepieciešamības.

Optive Plus nelietot ar kontaktlēcām.